Професор кафедри електричної інженерії, д.т.н., проф. Давиденко Людмила Валеріївна в період з 08.05.23 р. по 19.05.23 р. відвідала факультет транспортної інженерії та економіки Морської політехніки (м. Щецин, Польща) як запрошений професор в рамках проекту «Новий горизонт», що фінансується Європейським соціальним фондом (ESF) ЄС та урядом Польщі.

Відповідно до програми візиту Давиденко Л.В. проводила лекційні заняття студентам 1-го (бакалаврського) та 2-го (магістерського) рівня підготовки факультету транспортної інженерії та економіки з дисциплін: «Теорія систем», «Планування та контроль виробництва», «Організація виробничих систем». Крім того, Давиденко Л.В. провела гостьову лекцію для студентів 2-го (магістерського) рівня підготовки на тему «Відновлювальні джерела енергії в енергетичному секторі».

Давиденко Л.В. ознайомилась з матеріально-технічною базою, напрямками наукових досліджень та науковими розробками професорсько-викладацького складу факультету, а також особливостями організації навчально-виховного процесу та дозвілля студентів Морської політехніки в Щецині, в тому числі в рамках святкування 20-річчя факультету транспортної інженерії та економіки.