Перейти до основного вмісту

Перелік платформ для вдосконалення своїх навичок і для саморозвитку кожного:

1. www.coursera.org - розміщено більше 2 тис. курсів із понад 180 спеціалізацій на 4 освітніх рівнях, зареєстровано близько 25 млн. слухачів – тут можна навчатися та отримувати кредити 149 провідних університетів світу, які є партнерами Coursera.

2. www.khanacademy.org - кілька тисяч безкоштовних мікролекцій із математики, фізики, хімії, історії, фінансів, економіки, біології, мистецтва, комп’ютерних наук тощо. 

3. www.edx.org - високоякісні курси за 24 напрямами, серед яких: комп'ютерні технології, статистика, література та інші. 

4. www.udacity.com – 30 курсів Udacity – технічного напряму, з математики, бізнесу, дизайну, інших наук (фізика, біологія).

5. www.canvas.net - проєкт Canvas Network відрізняється великою різноманітністю курсів, які проводять різні за рівнем підготовки та напрямом діяльності люди: доктори наук, менеджери, письменники.

6. www.udemy.com – Udemy, платформа, що пропонує освітні проєкти, розподілені на 16 категорій, які викладаються практиками. 

7. prometheus.org.ua – Prometheus, українська безоплатна платформа онлайн-освіти, з найкращими закладами вищої освіти країни. 

8. www.ed-era.com - EdEra (Education Era) – освітній проєкт, що має на меті зробити навчання в Україні якісним і доступним. 

9. www.futurelearn.com - Future Learn, освітня платформа Відкритого університету, що має 40-річний досвід дистанційного навчання та онлайн-освіти. 

10. openuped.eu  - налічує понад 750 тис. зареєстрованих користувачів і більше мільйона студентів, а також є однією з небагатьох платформ, завдяки якій за проходження онлайн-курсів студенти з усього світу можуть отримати ECTS-кредити. 

12. online.stanford.edu - Stanford Open Edx, платформа, що пропонує різноманітний доступ до професійного освітнього контенту від численних шкіл і університетських кафедр, а також можливість безкоштовно брати участь у онлайн-курсах, які організовують викладачі Стенфордського факультету. 

13. www.codecademy.com - інтерактивна онлайн-платформа з вивчення 7 мов програмування – Python, PHP, jQuery, JavaScript, Ruby, а також описових мов зовнішньої розмітки сторінок HTML і CSS. 

14. www.apple.com/education/itunes-u - великий перелік запропонованих дисциплін, як і список навчальних закладів, що надають лекції. 

15. uk.duolingo.com - мета вивчити іноземну мову,  допоможе безоплатна платформа Duolingo, у якої є український інтерфейс. 

16. www.ted.com - на сайті можна знайти більше 2 тисяч відео, до більшої частини з яких є субтитри українською мовою, а деякі навіть озвучені українською.

17. vumonline.ua - Відкритий Університет Майдану, дистанційна платформа громадянської освіти. Онлайн-проєкт пропонує понад 30 тем для безоплатного навчання. 

18. www.futurelearn.com - британська цифрова освітня платформа, на якій представлені тисячі онлайн-курсів від провідних університетів і спеціалізованих організацій.

 

Інформація: Міністерство освіти і науки України