Співпраця з Politecnico di Bari триває!
17.10.2022 р. розпочато дослідницьке міжнародне стажування декана факультету, д.т.н., проф. Валентини Ткачук на тему: «Перетворення відпрацьованої кулінарної олії на біопаливо: оптимізація за допомогою функціональних добавок» під керівництвом професора Марії Мікели Делл’Анна (кафедра цивільної, екологічної, земельної та будівельної інженерії та хімії Політехнічного університету м.Барі , Італія)!
Очікуємо на цікаві наукові результати, проведення спільних наукових конференцій та написання міжнародних проектів!!
![67](/sites/default/files/inline-images/311463229_482857870527002_6796938902586486759_n.jpg)
![12](/sites/default/files/inline-images/311591308_482857817193674_6188560641615458549_n.jpg)