Практика і відпочинок: студенти ЛНТУ розповіли про можливості стажування у Польщі

У Луцькому НТУ відбулася зустріч здобувачів освіти зі студентами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, які на собі випробували фахову практику та відпочинок у Польщі.

Троє активних хлопців, майбутніх фахівців готельно-ресторанної справи та туризму, поділилися враженнями про перебування у сусідній державі, отримання практичного досвіду і перспективні знайомства.

Панорама 1

Долучилися до заходу представники адміністрації університету. Зокрема, ректор ЛНТУ Ірина Вахович вручила Павлу МазурчукуБогдану Пластуну та Павлу Антонюку сертифікати про практику/стажування в оздоровчому спа-комплексі «Панорама Морська» у Ярославці (Польща).

Панорама2

Вона привітала хлопців із отриманням практичного досвіду та відкритими можливостями за кордоном, а також побажала іншим студентам кафедри туризму та ГТР докладати максимум зусиль до власного розвитку і не боятися пізнавати власну професію у світі.

«Ми вчимо вас бути не найманими працівниками, а власниками свого бізнесу і я сподіваюся, вам це вдасться. Повірте, широкі можливості є, вони ще більше будуть для вас відкриті і доступні. Тому я наполягаю на тому, щоб ви вимагали від себе найбільшого і вчилися, розвивалися та досягали максимального результату», - зазначила Ірина Вахович.

панорама3панорама4панорама5

Своєю чергою, студенти розповіли про власний досвід перебування у «Панорамі Морській». Вони показали територію готельно-ресторанного комплексу та найбільш цікаві локації, розповіли про переваги, які можна отримати від практики і вакансії, які пропонують студентам.

«Ми отримуємо такий самий доступ до відпочинку, як і інші туристи, а це: аквапарк, тренажерний зал, спортивні корти та майданчики, спа-поцедури зі знижкою, харчування таке ж, як і в гостей закладу. Виплата заробітної плати відбувається вчасно за детально розписаними відпрацьованими годинами, існує преміювання тощо. А ще, «Панорама Морська» допомагає в оформленні необхідних документів на перебування і офіційне працевлаштування, страхування», - розповідають студенти.

панорама6

За словами хлопців, проживання і харчування повністю безкоштовне, а заробітна плата дозволяє комфортно проживати і витрачати кошти на свої потреби: «Ми всі знайшли мінімум по 10-20 знайомих з різних куточків України та Польщі. З кожним новим приїздом студентам пропонують кращі вакансії та кращі умови проживання. Робочий графік складений таким чином, що ви працюєте від 8 до 12 годин, а решта – ваш особистий час, коли можна поуляти, відпочити, побувати на морі».

панорама7

До слова, чимало вакансій не зобов’язують знати польську мову. Однак, хлопці наголошують, що для низки вакансій мова необхідна, тож знання і польської і англіської – вдала перевага. Водночас, для тих, хто володіє низьким рівнем польської – це гарна нагода вивчити мову у середовищі.

Завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Матвійчук додає, що готельно-ресторанний комплекс «Панорама морська» є надійним партнером ЛНТУ. Ця співпраця триває з 2016 року і наші студенти можуть проходити там практику та стажування, як і в низці інших закладів в різних куточках світу.

панорама9