alt

Матеріально-технічна база кафедри ЦОТ включає: лекційні аудиторії, навчальні спеціалізовані лабораторії: «Спеціалізована лабораторія проектування комп’ютерних систем і технологій», «Лабораторія комп’ютерних технологій у навчальному процесі», «Навчально-наукова лабораторія інформаційних систем освіти та управління соціальними і технічними процесами». Вихід у мережу Internet забезпечений широкосмуговим каналом 1000 Mbit/s.

alt

Крім того навчальний процес студентів спеціальностей "Середня освіта (Інформатика)" та "Професійна освіта (Цифрові технології)" здійснюється в лабораторіях факультетів цифрових, освітніх та соціальних технологій, а також комп’ютерних та інформаційних технологій.

Вулиця Львівська 75: навчальний корпус та спорткомплекс ЛНТУ:

Об’єкти інфраструктури ЛНТУ для учасників бойових дій та людей з особливими потребами:

Гуртожитки ЛНТУ №1 та №2: