Павло Семенюк (здобувач ОП «Менеджмент» )у осінньому семестрі 2018-2019 навчального року проходив навчання за програмою академічної мобільності на факультеті менеджменту Люблінської політехніки.

До участі у програмі академічної мобільності допускаються здобувачі, які успішно навчаються за освітнім рівнем бакалавра, магістра, доктора філософії в ЛНТУ.

Павло Семенюк обрав в Люблінській політехніці за спеціальністю фінанси і облік збіжні предмети, які співпадали з вивченням у відповідному семестрі в рідному університеті – ЛНТУ. Павло знав, що володіє правом самостійного вибору додаткових навчальних дисциплін за погодженням з ЗВО.

Люблінська політехніка

Семестрова академічна мобільність відповідає основним принципам міжнародної мобільності Еразмус+ для вивчення дисциплін ОП «Менеджмент» обсягом до 30 кредитів ЄКТС, з яких як мінімум 15 кредитів ЄКТС - з власної спеціальності. При цьому забезпечувалось повне перезарахування вивчених дисциплін (кредитів і оцінок), що не призводить до перездачі їх на факультеті бізнесу ЛНТУ.

Семестр Люблін

Під час навчання в Люблінській політехніці Павло Семенюк відвідав усі заняття, апробував навчальну та лабораторну базу в кампусах, здійснював пошуки роботи у відділі кар’єри, пізнавав культурне життя і дозвілля в іншому університеті міста, країни. «Перший місяць звісно я звикав до нової обстановки, було трішки складно налаштуватися на польську та англійську мови навчання, але це швидко минуло. Саме навчання і методи дуже схожі з тими, які використовують викладачі кафедри менеджменту ЛНТУ, тому ніяких складнощів в навчанні та перезарахувані не викликало. Відповідно, по завершенню навчання декан перераховує отримані бали, які внесли в індивідуальних навчальний план здобувача» - зазначав Павло.

Люблінська політехніка

Вдячний за допомогу відділу міжнародних зв'язків, деканату і куратору групи, а також завідувачу кафедри, які забезпечували постійний супровід і надавали консультації щодо оформлення та підготовки документів. А здобувачам, що бажають взяти участь у програмах академічної мобільності хочу побажати впевненості у собі, відкритості для нових вражень! Будьте сміливі !!!!

International Relations Office, Lutsk NTU