Студенти ЛНТУ ознайомилися з принципами академічної доброчесності

23 березня 2021 р. у Луцькому національному технічному університеті відбулося знайомство студентів спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» з  принципами академічної доброчесності. На заході зібралося свідомі допитливі здобувачі освіти.

Лекцію провів Олександр Канагеєв (провідний фахівець відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації), який детально розповів присутнім про «Кодекс честі», важливі кроки до досягнення академічної доброчесності, про створення Комісії з питань етики та академічної доброчесності в Луцькому НТУ.

Гарант освітньої програми «Комп’ютерна інженерія» Здолбіцька Ніна Василівна наголосила, що важливо особливу увагу приділити обговоренню порядку проведення інструментальної перевірки на академічний плагіат текстів рукописів кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти та рукописів статей поданих до публікування у періодичних виданнях у Луцькому НТУ.

Олександр Канагеєв відповів на численні запитання студентів про те, як правильно цитувати запозичення, оформляти списки використаних джерел та про можливості програми Unicheck.

Кафедра КІ та КБ