Університет Ескішехір, Туреччина, оголошує конкурс на участь в програмі Еразмус КА107.  Для українських партнерів виділено 1 грант для працівника і 3 стипендії для студентів.

Набір заявок до 19 серпня.

Стипендія для студентів складає 1000 євро на місяць, стипендія для працівника складає 1175 євро за 5 робочих днів.

Вимоги до студентів є мінімальними:

- бути студентом ЛНТУ

- бути студентом програми, яка пропонується в ESTU (пропоновані програми див.: akts.eskisehir.edu.tr/en )

- буди громадянином України,

Мінімальний середній бал 2,5 з 4.

Документи для подачі:

- документ про громадянство України (посвідчення особи, паспорт тощо),

-документ про результати іспиту з іноземної мови (не обов’язковий, у разі відсутності балів буде проведено онлайн-співбесіду з англійської мови),

- академічна довідка,

- копія студентського квитка

Вимоги до працівника:

-  бути штатним працівником ЛНТУ

- бути громадянином України.

Документи для продачі:

-документ, що підтверджує місце роботи, робочу посаду та рік(и) служби,

- документ про громадянство України (посвідчення особи, паспорт тощо),

- документ про результати іспиту з іноземної мови (не обов’язковий, у разі відсутності балів буде проведено онлайн-співбесіду з англійської мови),

Якщо заявка на мобільність викладачів, короткий зміст запропонованого курсу,

Якщо заявка стосується мобільності з навчання персоналу, коротке резюме сфери інтересів.

Прийом заявок на мобільність студентів і співробітників у рамках Erasmus+ KA107 (країни-партнери) починається 8 серпня 2022 року.

Ви можете подати заявку, надіславши документи на електронну адресу Відділу міжнародних справ (erasmus@eskisehir.edu.tr) у період з 8 по 19 серпня 2022 року.

• 22 серпня – 26 серпня 2022 р.; Онлайн-зустрічі англійською мовою та оцінювання заявок
  • 29 серпня 2022 р. – Оголошення відібраних кандидатів
  • 3 жовтня 2022 – Початок курсів

Детальна інформація за посиланням:

еразмус з ескішехір