Перейти до основного вмісту

20 січня у Луцькому національному технічному університеті відбулося урочисте відкриття оновленого спорткомплексу та басейну. Розбудова фізкультурно-спортивної та плавально-оздоровчої інфраструктури на базі ЛНТУ відбувалася у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».Захід зібрав в одному колі усіх тих людей, які активно долучилися до створення сучасної локації та усіляко сприяли розбудові потужного інфраструктурного об’єкту на Волині. Серед почесних гостей в ЛНТУ перебували Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, заступник Міністра розвитку громад і територій України Іван Лукеря, голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, духовенство на чолі із Митрополитом Луцьким та Волинським Михаїлом, народні депутати України Ірина Констанкевич та В’ячеслав Рубльов, заступник голови Волинської ОДА Сергій Мовенко, ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось, начальник відділу освіти Волинської ОДА Людмила Плахотна та керівник патронатної служби МОНУ Юлія Хижняк.

Розпочався захід із урочистого перерізання стрічки та виступу Державного академічного Волинського народного хору. Згодом, духовенство здійснило святкову молебень, а Владика Михаїл освятив воду у реконструйованому басейні ЛНТУ.

Із вітальною промовою виступив  Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Він наголосив, що перебуває у Луцьку на дійсно історичній події, адже відкриття такого потужного об'єкту сприятиме не лише навчанню та відпочинку студентів, а й розбудові інфраструктури ЗВО та області.«Наразі активно впроваджується програма «Здорова Україна», яка має на меті зацікавити молодь займатися спортом, зробити заняття з фізкультури цікавими, а звичку рухової активності – щоденною. Реалізації проекту сприяє розбудова сучасних спорткомплексів, а також проведення всеукраїнських і міжнародних змагань із різних видів спорту… Я впевнений, що стадіони та спортзали з якісним спортивним інвентарем незабаром з’являться в кожному закладі освіти. Студенти матимуть можливість обирати той вид спорту, в якому вони зацікавлені, розвиватися та досягати високих результатів», - наголосив Сергій Шкарлет та побажав ректору ЛНТУ Ірині Вахович та колективу ЗВО успішної реалізації наступних цікавих проектів.

 

 

Із вітальним словом  виступив заступник Міністра розвитку громад і територій України Іван Лукеря, який наголосив, що лише у партнерстві, яке побудоване на довірі та дружбі можна реалізовувати подібні проекти та розбудовувати нові масштабні об’єкти.

 

 

Саме у співпраці із Волинською ОДА та Волинською обласною радою в ЛНТУ вдалося модернізувати спорткомплекс. Тож про результати спільної взаємодії та готовність втілювати у життя нові ідеї разом з ЛНТУ наголосили Юрій Погуляйко та Григорій Недопад.

Привітали Ірину Вахович та колектив ЛНТУ зі знаменною подією народні депутати України Ірина Констанкевич та В’ячеслав Рубльов.

 

 

«Вітати треба не лише студентів, викладачів і мешканців міста, а вітати треба Волинську область… Ми мислимо масштабно і бачимо масштабно, наскільки важливий цей басейн, заклади освіти і спортивна інфраструктура в нашому регіоні», - каже Ірина Констанкевич.

Символічний ключ від нового об’єкту вручив Ірині Вахович підрядник робіт з модернізації спорткомплексу Олег Войчак. Він, до слова, є випускником ЛНТУ, тому відзначив особливу приємність брати участь у розвитку університету та бути дотичним до його вдосконалення.
На завершення урочистостей, слова подяки партнерам та гостям висловила ідейна натхненниця усіх якісних змін та трансформацій в ЛНТУ, ректор Ірина Вахович: «Головна моя місія сьогодні – подякувати за те, що ми спільно змогли зробити. Тільки завдяки командній роботі нам вдалося реалізувати потужний проект, тому безмежно усім дякую за підтримку. Усе лише розпочинається».На згадку про урочистий момент, гостям подарували рушники із логотипом ЛНТУ, створеними за технологією валяння фахівцями кафедри технологій легкої промисловості. А студенти-спортсмени ЛНТУ продемонстрували показовий заплив у новому басейні.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції