Перейти до основного вмісту

Участь проф. Наталії Вавдіюк в регіональному круглому столі «Зміна професії на державній службі – нові реалії, можливості та виклики»  9-10 листопада 2022 року

Професії державної служби, як і всі інші сфери нашого життя, зазнають кардинальних змін і фундаментальних трансформацій, з’являються нові професії з новими вимогами. Ці питання обговорили представники державних інституцій з Молдови, Вірменії, Грузії, Азербайджану, Грузії та України на регіональному круглому столі «Зміна професії на державній службі – нові реалії, можливості та виклики»  9-10 листопада 2022 року, організованому за підтримки Регіонального фонду реформи державного управління Східного партнерства GIZ відповідно до цілей проєкту «Professional Civil Service and TVET in the EaP». Під час заходу, серед іншого, регіональні партнери поділилися та обговорили результати нових досліджень. 

Д.е.н., проф., завідувач кафедри менеджменту ЛНТУ, керівник програми «Лідерство в публічному управлінні» Наталія Вавдіюк доповідала на тему «Тренди на на ринку праці і академічних програм публічному управління та адміністрування в Україні.

вавдіюквавдіюк 1вавдіюк3