Викладачі Луцького НТУ отримали дипломи магістрів у Таврійському університеті

Працівники кафедри технологій і обладнання переробних виробництв Луцького НТУ отримали дипломи у Таврійському державному агротехнологічному університеті ім. Д. Моторного.

Як зазначено на сайті Таврійського ДАТУ, на кафедрі харчових технологій та готельно-ресторанної справи магістри спеціальності «Харчові технології» заочної форми навчання вдало пройшли державну атестацію.

Державна екзаменаційна комісія оцінила високий рівень науково-теоретичної і практичної підготовки випускників. За рішенням комісії нашим студентам присвоєно кваліфікацію «Магістр з харчових технологій».

Так, науковий ступінь отримали: завідувач кафедри ТОПВ Сергій Голячук, доцент кафедри ТОПВ Юрій Федорусь, доцент кафедри ТОПВ Юрій Гунько, доцент Світлана Панасюк та доцент Володимир Сай. Колектив Луцького НТУ щиро вітає науковців із черговим успіхом, бажає натхненної праці та подальшого розвитку!

Інформаційний відділ Луцького НТУ