Перейти до основного вмісту

 Презентація міжнародної співпраці та грантової діяльності

Мобільність викладачів та студентів

 

Кафедра співпрацює з технічним університетом (м.Ліппе, Німеччина) та фірмою dSpace (м.Падеборн, Німеччина).

Кафедра має хороші партнерські відносини з Політехнікою Любельською (Польща), Познаньською політехнікою.

в

В рамках міжнародного партнерства і співробітництва ведеться пошук партнерів проекту а також лідера проекту КА-2 Еразмус+ з метою інтеграції освітнього рівня «Бакалавр» з європейським освітнім простором. Направлено цільові листи в міжнародні департаменти Опольського, Познаньського університетів (Польща) та Братиславського технічного університету (Словакія), а також до технічного університету м. Ліберек (Чехія). Ведеться активний пошук для співпраці в рамках програми Еразмус для реалізації інших типів проектів.

З метою підготовки бази реалізації проекту КА-2 Еразмус+ для перебудови програми «Магістр» та створення центру підготовки ІТ-працівників для втілення програми «E-Gowernment» здійснено дослідження ходу втілення програми «E-Gowernment» в наших регіонах, а також визначення участі сторін для обох проектів Еразмус+. Запропоновано Любельській політехніці взяти керівну роль проектів на себе, а також почати оформлення необхідних документів щодо реєстрації проекту в єврокомісії.

2 викладачів кафедри в 2017 році та 5 в 2018 році пройшли стажування в технічному університеті Люблінська політехніка (Польща).

в

Доцент кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Луцького НТУ Олена Кузьмич в межах Вишеградської стипендіальної програми буде реалізовувати індивідуальний дослідницький грантовий проект «Методи функцій Ляпунова для розробки управління та аналізу стійкості мускульно-скелетних динамічних систем. Застосування до проблем біомеханіки». Проект триває 5 місяців (з 1 вересня 2018 року до 28 лютого 2019 року) за підтримки Вишеградського фонду. Проект реалізовується в Лодзькому університеті технологій, в співпраці з дослідниками Департаменту Автоматики, Біомеханіки та Мехатроніки під керівництвом професора Яна Аврейцевіча.