На кафедрі комп’ютерної інженерії та кібербезпеки функціонує лабораторія кібербезпеки, де студенти набувають практичних навичок професійного спрямування. Серед сучасної техніки, лабораторія налічує:
- одноканальні генератори сигналів, що використовують DDS-технологію для отримання точного, стабільного сигналу з низьким рівнем завад.
UNI-T UTG9005C-II – це одноканальний генератор сигналів, що використовує DDS-технологію для отримання точного, стабільного сигналу з низьким рівнем завад і роздільністю 1 мкГц. Це високопродуктивний багатофункціональний пристрій зі зручним інтерфейсом, відмінними технічними характеристиками та великим EBTN РК-дисплеєм.
Особливості
· Форми сигналів: синусоїдальна, прямокутна, пилкоподібна, імпульсна, білий шум, DC, 20 типів довільної форми.
· Діапазон частот: від 1 мкГц до 5 МГц.
· Оснащений високочастотним широкосмуговим 6-розрядним частотоміром, діапазон частот: 100 мГц ~ 100 Мгц.
· Вихідна потужність 4 Вт.
· EBTN РК-дисплей.
Технічні характеристики
· Кількість каналів: 1
· Максимальна смуга пропускання: 5 МГц
· Частота дискретизації: 125 Мвиб/с
· Вертикальна роздільна здатність: 14 біт
· Форма сигналу: синусоїдальна, прямокутна, пилкоподібна, імпульсна, білий шум, DC, 20 типів довільної форми
· Режим свіпування: лінійний / логарифмічний
Частотні характеристики
· Синусоїдальний сигнал: 1 мкГц~5 МГц
· Прямокутний сигнал: 1 мкГц~5 МГц
· Пилкоподібний сигнал: 1 мкГц~200 кГц
· Імпульсний сигнал: 1 мкГц~5 МГц
· Сигнали довільної форми: 1 мкГц~1 МГц
· Роздільна здатність: 1 мкГц
Характеристики виходу
· Вихідний імпеданс: 50 Ом (високий імпеданс)
· Амплітудний діапазон: 1 мВп-п~10 Вп-п (50 Ом); 2 мВп-п~20 Вп-п (високий імпеданс)
· Зміщення (AC+DC): -5 Вп-п~5 Вп-п (50 Ом) (AC+DC); -10 Вп-п~10 Вп-п (високий імпеданс) (AC+DC)
· Роздільна здатність по амплітуді: 1 мВ
- у поєднанні з традиційними технологіями комплект відеоспостереження утворює більш інтелектуальну систему безпеки і моніторингу периметру. Можливість удосконалення технологій з використання комп'ютерного зору надає професійного зростання допитливим здобувачам;
- найпопулярнішими мікрокомп’ютерами Raspberry Pi, які мають досить широке застосування;
Одноплатний Мікрокомп'ютер Raspberry Pi 3 – це продукт в популярному ряді мікрокомп'ютерів Raspberry Pi.
Raspberry Pi 3 Model В - цей міні-комп'ютер отримав потужний процесор Broadcom BCM2837 ARM Cortex-A53 64-бітний процесор Quad-Core SoC. Графічний процесор забезпечує підтримку Open GL ES 2.0, апаратне прискорення OpenVG і 1080p30 H.264 високого рівня декодування і здатний обробити до 1Gpixel / с, 1.5Gtexel / с або 24 GFLOPS інших обчислювальних ресурсів.
Чотири вбудованих USB порти Raspberry Pi 3 забезпечують широкі можливості для підключення миші, клавіатури, або будь-якої іншої периферії. Додатково до всього є периферійні пристрої низького рівня, що робить Raspberry Pi відмінним інструментом для збору інформації і керування виконавчими пристроями. 40-контактний роз'єм GPIO на Pi дає доступ до 27 GPIO, UART, I2C, SPI, а також 3,3 і 5V джерела живлення. Кожен контакт GPIO ідентичний своєму попереднику Model B +
- портативними професійними детекторами поля з двома рівнями чутливості, призначеними для виявлення і встановлення точного місця розташування в приміщеннях як активної, так і неактивної різної шпигунської апаратури (прихованих камер, «жучків», радіомаяків та інших подібних бездротових передавальних пристроїв).
Protect 1206i являє собою портативний професійний детектор поля з двома рівнями чутливості. Protect 1206i здатний сканувати смугу частот у діапазоні від 50 до 4000 мегагерц, а також виявляти пристрої, що працюють по протоколу Bluetooth і Wi-Fi. Детектор обладнаний 16-тиуровневой шкалою рівня сигналу і регулятором чутливості сигналу, має також світлову і вібро індикацію.