За останніх 7 років працівниками кафедри було захищено 5 кандидатських дисертації.

Творчий доробок кафедри за останніх 7 років: отримано 18 охоронних документів (свідоцтв про авторське право та патентів), створено 12 електронних посібників, опубліковано 5 монографій та 9 навчальних посібників, 320 статей у вітчизняних та зарубіжних виданнях, в тому числі 15 статей у виданнях, що входять до наукометричної бази даних Scopus, 270 тез доповідей.

Працівники та студенти кафедри щороку беруть участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, крім того кафедра є організатором міжнародних семінарів та конференцій:

– Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем управління організаційно-технологічними комплексами» (23-24 квітня 2021 р.)

– Міжнародний науково-практичний семінар молодих вчених та студентів «Програмовані логічні інтегральні схеми та мікропроцесорна техніка в освіті і виробництві» (12-13 травня 2020 року.)

– Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем управління організаційно-технологічними комплексами» (21-22 травня 2019 р.)

– Міжнародний науково-практичний семінар молодих вчених та студентів «Програмовані логічні інтегральні схеми та мікропроцесорна техніка в освіті і виробництві» (20-21 квітня 2018 р.)

– Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні методи, інформаційне та програмне забезпечення систем управління організаційно-технологічними комплексами» (11 травня 2017р.)

– Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем управління організаційно-технологічними комплексами» (28-29 квітня 2017р.)

– Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні методи, інформаційне та програмне забезпечення систем управління організаційно-технологічними комплексами» (11 травня 2016 р.)

– Міжнародний науково-практичний семінар молодих вчених та студентів «Програмовані логічні інтегральні схеми та мікропроцесорна техніка в освіті і виробництві» (28-29 квітня 2016 р.)

– Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні методи, інформаційне та програмне забезпечення систем управління організаційно-технологічними комплексами» (28 квітня 2015 р.)

– Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем управління організаційно-технологічними комплексами» (5-6 квітня 2015 р.)

– Міжнародний науково – практичний семінар «Програмовані логічні інтегральні схеми та мікропроцесорна техніка в освіті і виробництві» (14-15 квітня 2014 р)

– Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем управління організаційно-технологічними комплексами» (3-4 червня 2013 р.).

Нагороди, стипендії кабінету міністрів і Верховної радиВідкрито Рядок навіґації параметри конфігурації

Завідувачка кафедри, професорка Чернящук Н.Л. – стипендіат Кабінету міністрів України.

Доцент Поліщук М.М. – стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Доцент кафедри Пех П.А. отримав подяку прем'єр міністра України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку вітчизняної науки.

Професор кафедри Максимович О.В. – лауреат премії президента України для молодих учених, а також стипендіат Кабінету Міністрів України.

Студент Сопіжук Руслан отримував іменну стипендії Верховної Ради України.

Студент Тихомиров В.В. отримував стипендію Президента України.

При кафедрі щоквартально випускається науковий журнал "Комп`ютерно-інтегровані технології: освіта, наука, виробництво" (журнал рішенням президії ВАК України від 30 березня 2011 №1-05/3 включено в перелік наукових фахових видань).

Викладачі кафедри постійно підвищують свою кваліфікацію.

ке

Поліщук Микола Миколайович – член експертної ради з відбору проектів молодих учених за фаховим напрямком "Технологічне оновлення та розвиток агропромислового комплексу; органічне виробництво і продовольча безпека" при Раді молодих учених МОН України.