131 Прикладна механіка / APPLIED MECHANICS

(бакалавр)

Без ґрунтовної інженерної освіти бути фахівцем у будь-якій сучасній галузі абсолютно неможливо. ОПП 131 Прикладна механіка – це програма, на якій вчать проектувати технологічні процеси та будувати машини, але насправді це можливість одержати найкращу технічну освіту й стати справжнім майстром інженерних вершин. Вона дозволить Вам навчитись розбиратись у складових частинах великих промислових виробництв, зрозуміти будову будь-яких промислових систем. Ви будете знати, як впроваджуються новітні комп’ютерні технології на виробництві, вільно оперувати всіма потрібними програмами й розробляти надсучасні підходи до оптимізації виробництва.

Мета програми: забезпечити умови формування і розвитку бакалаврами програмних компетентностей, що дозволять їм оволодіти основними знаннями, уміннями, навичками, необхідними для подальшої професійної та професійно- наукової діяльності.

Сфера професійної діяльності випускника: в галузі проектування, виробництва та експлуатації технічних систем, машин і устаткування, робототехнічних засобів та комплексів, розробки технологій машинобудівних виробництв.

Працевлаштування: інженер-програміст верстатів з числовим програмним управлінням (ЧПУ); інженер-програміст роботизованих виробничих систем; фахівець у сфері CAD/CAM/CAE технологій; фахівець в сфері проектування та програмування мехатронних систем; інженер з якості, стандартизації та контролю; інженер-конструктор; інженер-технолог. Телефони:

• декан факультету Мурований Ігор Сергійович 050-678-82-81
  • відповідальний секретар приймальної комісії Бандура Ірина Олександрівна  096-543-89-89
  • відповідальна за профорієнтацію на кафедрі Гулієва Наталія Михайлівна  050-105-49-28