Перейти до основного вмісту
Туризм

ОСОБЛИВОСТІ ПРОГРАМИ

Любиш подорожувати і відкривати нові країни, давно мріяв відвідати Європу чи підкорити Еверест? Тоді тобі точно до нас. Ми навчимо тебе як організувати подорож собі, друзям і ще й заробити на цьому. Розкажемо і покажемо як започаткувати власний туристичний бізнес, відкрити зелену садибу, розробити туристичний маршрут, забронювати квитки, співпрацювати з іноземцями. Саме ти зможеш стати новим тревел-блогером, як Птушкін або подорожувати як в «Орел і решка». Туризм – це стиль життя, не прогав свій шанс. Після нашої перемоги безліч людей у світі захочуть відвідати  Україну і саме ТИ, як фахівець туризму, зможеш їм у цьому допомогти. 

Робота в туристичній сфері одна із найбільш оплачуваних і дає можливість відвідати величезну кількість країн, вона цікава та різнобічна. Водночас вимагає від спеціаліста у сфері туризму високого рівня комунікації, відповідальності та постійного самовдосконалення, швидкого вирішення проблемних питань, емоційної стабільності та врівноваженості.

УМОВИ ВСТУПУ

Умови вступу(бакалавр ПЗСО)

Умови вступу (бакалавр на основі МС, МБ, ФМБ)

Умови вступу(магістр)

НМТ 2022 + мотиваційний лист

НМТ 2022 (або 2 ЗНО 2019-2021) + мотиваційний лист

Фаховий іспит та мотиваційний лист

*контракт ЛИШЕ мотиваційний лист

КОНТАКТИ

43000, м. Луцьк, вул. Львська, 75, каб. 239

+380 (96) 543 89 89, приймальна комісія

+380 (95) 835 71 79, +380 (96) 315 72 44,  кафедра ТіГРС

tgrs@lntu.edu

https://www.facebook.com/103794481989864/

https://www.lntu.edu.ua/uk/kafedra-turyzmu-ta-hotelno-restorannoyi-spravy

ПЕРЕВАГИ

Важливою перевагою програми є особливий акцент на поглибленому вивченні студентами кількох іноземних мов – англійської, польської та німецької. Навчання за програмою направлене на розвиток у здобувачів когнітивних лідерських здібностей, емоційного інтелекту, креативності, уміння працювати в команді та забезпечує індивідуальне й професійне зростання в туристичному секторі в умовах конкурентного ринку праці.

Випускова кафедра співпрацює з університетами та підприємствами Польщі, Туреччини, Болгарії, Греції та інших. Відповідно до укладених договорів, є можливість брати участь в обміні студентами, проходити стажування та практику, а також працювати під час навчання.

Пропонуємо тобі долучитися до нашої команди. З НАМИ СТАЮТЬ УСПІШНИМИ, БО…

•    працюємо з професіоналами

•    пропонуємо міжнародні практики

•    навчаємося в сучасних лабораторіях

•    постійно драйвимо, креативимо і подорожуємо

•    створюємо власний бізнес

туризм