Перейти до основного вмісту

Проєкт TEX4YUA: Sustainable Excellence for Ukrainian Youth in the Textile and Apparel Industry / Стала досконалість для української молоді в текстильній та швейній промисловості

 

gizz

ЛНТУ у співпраці з партнерами став переможцем проєкту TEX4YUA спеціального грантового конкурсу на підтримку України в рамках програми Шведського інституту SI Baltic Sea Neighbourhood Programme.

Тривалість проекту - 01.12.2023 - 30.11.2025

Бенефіціар проєкту: University of Borås (м. Борас, Швеція)

Партнери проєкту:

Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків, Україна)

Луцький національний технічний університет (м. Луцьк, Україна)

Громадська організація «Інноваційна генерація» (м. Харків, Україна)

Бюджет  складає 1 468 880 шведських крон

TEX4YUA націлений на розширення можливостей молодих людей, залучених до текстильної промисловості в Україні. Зміцнюючи цільову групу знаннями, навичками та натхненням, проєкт прагне сприяти інноваціям.

Завдання проєкту  спрямовані на задоволення нагальних потреб української учнівської і студентської молоді та викладачів, які починають свою кар’єру, а також молодих працівників текстильної промисловості. Його мета – надати цим групам знання, навички та інноваційне мислення в галузі текстилю, щоб стати конкурентоспроможними на міжнародному ринку. Проєкт також має на меті забезпечити викладацький склад передовими педагогічними методами та дослідницькими методологіями. Проєкт також передбачає підготовку низки заявок на фінансування від ЄС для просування його результатів та забезпечення майбутньої підтримки розвитку молодих фахівців текстильної галузі в Україні.

Довгострокова мета проєкту – впливати на зміни в українській текстильній промисловості і сприяти її конкурентоспроможності на світовому ринку через впровадження інноваційних освітніх продуктів для здобувачів вищої і професійної освіти. Проєкт також надасть можливість отримати нові знання молодим підприємцям та викладачам, які виховуватимуть наступне покоління текстильників, винахідників та новаторів.

Проєкт допоможе значно посилити та модернізувати  підготовку здобувачів всіх рівнів освіти за спеціальністю 182 Технології легкої промисловості та розвинути взаємодію з ключовими стейкголдерами як у галузі моди, текстилю і легкої промисловості, так і у сфері професійної освіти за швацьким і текстильним напрямком.

 

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ПАРТНЕРІВ