Друга зустріч партнерів консорціуму в рамках реалізації Проекту Темпус «Лідерство та управління змінами в вищій освіті» (скорочено - «La MANCHE») відбулась нещодавно у місті Бірмінгемі, Великобританія.

До Університетського коледжу Бірмінгем прибули представники 27 вищих навчальних закладів Болгарії, Вірменії, Білорусії, Грузії, Молдови, України, Греції, Франції та Португалії. Від України в Проекті «La MANCHE» беруть участь 6 університетів. Це Львівська комерційна академія, Львівський політехнічний національний університет, Луцький національний технічний університет, Національний технічний університет – «Харківський політехнічний інститут», Одеський національний економічний університет та Східно-український національний університет імені Володимира Даля.

Під час зустрічі було представлено отримані результати досліджень, що проводилось у кожному з ВНЗ-партнерів щодо аналізу лідерських та управлінських навичок, презентовано сформовані моделі.  Загалом, дослідження охопило 32 вищих навчальних заклади з Вірменії, Білорусії, Молдови, Грузії та України.

24 та 25 квітня в межах заходу були організовані прямі трансляції лекцій британських лекторів з управління змінами. Студенти та викладачі Луцького національного університету протягом двох днів мали можливість послухати лекції, що транслювались в онлайн-режимі.

Записи лекцій доступні для перегляду на сайті проекту «La MANCHE» та на YouTube за посиланням: http://www.youtube.com/channel/UCY--gEiFlnCTXCCbqd9yeRA?feature=watch

На огляд представлені лекції:

1. Лідерські навички для впровадження змін у вищій освіті. Dr. Lesly Huxley. Директор. Фундація лідерства у вищій освіті.

2. Модернізація європейської вищої освіти. Команда Бірмінгемського університетського коледжу.

3. Зміни у європейському фінансуванні в контексті вищої освіти. Ozan Revi. Національна агенція Об’єднаного королівства

4. Відкритий простір для студентів як співтворців. Досвід кращих практик. Sarah Digby. Simon Blake. Бірмінгемський університетський коледж.

5.Відкритий простір для студентів як співтворців. Dr. Lesly Huxley.

6. Національні перспективи та інфраструктурні зміни. Simon Whitmore. Менеджер програм. Зв’зки з бізнесом та громадою. Спільний комітет інформаційних систем (JISC).

7. Лідерство та управління змінами. Індустріальна точка зору. John Rider. Голова інституту директорів «West Midlands».

8. Вітальне слово. Gary Wood. Заступник віце-канслера. Бірмінгемський університетський колледж.

На сайті Проекту - www.lamanche-tempus.eu також можна знайти детальнішу інформацію про завдання проекту, отримані результати, консорціум та останні новини Проекту.