У Луцькому національному технічному університеті студенти та науковці відзначили День фізичної культури і спорту. Спільно вони взяли участь у пробігу та продемонстрували власну майстерність у показових виступах.

Свято всіх прихильників здорового способу життя, тренерів та спортсменів традиційно відзначається в другу суботу вересня. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, а й загартовує характер та волю, які сьогодні найважливіші у боротьбі проти ворога.

СпортСпортСпорт

Передусім, учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які ціною власного життя виборювали свободу України.

Згодом із вітальною промовою виступила проректор з НПР та досліджень Олена Лютак: «Одним із гасел нашого університету  було «Непереможні, бо освічені», але крім того, багато перемог, які ми здобуваємо на фронті, відбуваються завдяки сильному духу і тілу. Ви гартуєте ці якості у стінах нашого університету. Бажаю, щоб ви гідно несли звання здобувачів освіти, зростали професійно як спортсмени і як науковці, бажаю витривалості, сили духу, терпіння , наснаги, здоров’я і Божої опіки у всіх починаннях».

СпортСпортСпортСпорт

За плідну науково-педагогічну діяльність у справі підготовки висококваліфікованих спеціалістів і з нагоди професійного свята фізичної культури та спорту, Олена Лютак вручила подяки науковцям кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я професору Віктору Чижику, доценту Ігорю Бакіко, доценту Олегу Гребіку, доценту Анатолію Хомичу та старшому лаборанту кафедри Оксані Лахай.

СпортСпортСпорт

Привітала студентську молодь та науково-педагогічний склад кафедри декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук: «Фізична активність формує здорову націю, дає силу духу, віру у власні сили і дає очікувану нашу перемогу. Я бажаю, щоб ви своєю фізичною активністю підтримували традиції нашого університету та кафедри, адже фізична культура - це про дисципліну, про те, що кожен з вас може помірятися силами, але в конкурентній боротьбі, кожен з вас досягне своїх власних успіхів і примножить здобутки кафедри і ЛНТУ. Нам так необхідна здорова, гарна, молодь, яка формуватиме наше майбутнє».

СпортСпортСпорт

Після урочистої частини, кращі спортсмени університету та їхні вихованці привітали учасників заходу показовими виступами. Так, свої технічні вміння продемонстрували спортсмени з художньої гімнастики під керівництвом студенти другого курсу кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я. Свої вміння показали неодноразові переможці Всеукраїнських та міжнародних змагань з різних видів єдиноборств карате, кікбоксингу, рукопашного бою, змішаних єдиноборств та козацького двобою, вихованці доцента кафедри Олександра Панасюка. Свої таланти показали учасники секцій футболу та баскетболу; чемпіони, майстри спорту України з важкої атлетики та гирьового спорту.

СпортСпортСпортСпортСпортСпортСпортСпортСпорт

Наприкінці учасники заходу долучилися до забігу «100% незламності», який організований на честь 100-річчя Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького та з нагоди проведення заходів до Дня фізичної культури і спорту. Усі разом учасники пробігли 1200 метрів, таким чином об’єднавшись з іншими спортсменами із різних куточків України та світу.

СпортСпортСпортСпортСпорт