29 вересня 2022 року о 10.00 год. в ауд. №1

відбудеться засідання вченої ради Луцького національного технічного університету

ПОРЯДОК    ДЕННИЙ:

1. Про присвоєння вчених звань співробітникам університету.

Інформація: в.о. ученого секретаря доц. А. Земко

2. Про погодження кандидатур на посади.

Інформація: ректор ЛНТУ проф. І. Вахович

3. Про організацію та автоматизацію освітнього процесу в ЛНТУ. Затвердження плану акредитацій освітніх програм на 2022/2023 н.р.

Доповідач: начальник НМВ І. Заблоцька

Від комісії: проректор з НПР та партнерства доц. Н. Ковальчук

4. Про інтеграцію в міжнародний освітній і науковий простір, міжнародну академічну мобільність науково-педагогічних працівників та здобувачів. Затвердження KPI з розвитку партнерства університету на 2022/2023 н.р.

Доповідач: проректор з НПР та партнерства доц. Н. Ковальчук

Від комісії: в.о. проректора з НПР та досліджень доц. О. Заболотний

5. Затвердження плану інфраструктурного розвитку університету та покращення матеріально-технічної бази. Виконання Стратегії енергоменеджменту ЛНТУ на період до 2025 р.

Інформація: проректор з НПР та партнерства доц. Н. Ковальчук

6. Затвердження KPI з розвитку наукової діяльності в університеті на 2022/2023 н.р.

Інформація: в.о. проректора з НПР та досліджень доц. О. Заболотний

7. Про виконання ухвал вченої ради:

Доповідач: в. о. ученого секретаря доц. А. Земко

7.1. Виконання ухвали вченої ради від 02 листопада 2021 року з питання «Підсумки вступної кампанії університету та коледжів у 2021 р. і завдання щодо організації та забезпечення прийому абітурієнтів у 2022р.»

Інформація: проректор з НПР та партнерства доц. Н. Ковальчук

7.2. Виконання ухвали вченої ради від 30 вересня 2021 року з питання «Робота та перспективи розвитку факультету транспорту та механічної інженерії».

Інформація: проректор з НПР та партнерства доц. Н. Ковальчук

7.3. Виконання ухвали вченої ради від 30 вересня 2021 року з питання «Про результати перевірок кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» усіх спеціальностей на наявність академічного плагіату».

Інформація: проректор з НПР та партнерства доц. Н. Ковальчук

7.4. Виконання ухвали вченої ради від 30 вересня 2021 року з питання «Про організацію освітнього процесу в ЛНТУ: стан та шляхи вдосконалення».

Інформація: проректор з НПР та партнерства доц. Н. Ковальчук

7.5. Виконання ухвали вченої ради від 30 вересня 2021 року з питання «Про умови харчування в корпусах університету та проживання в гуртожитках здобувачів вищої освіти ЛНТУ».

Інформація: проректор з НПР та партнерства доц. Н. Ковальчук

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ ВЧЕНОЇ РАДИ!

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ ОЧНО.

У ЗВ’ЯЗКУ З ПРОВЕДЕННЯМ ТАЄМНОГО ГОЛОСУВАННЯ, ПЕРЕКОНЛИВО ВАС ПРОСИМО, БУТИ ПРИСУТНІМИ НА ЗАСІДАННІ ВЧЕНОЇ РАДИ ОСОБИСТО. ТІ ЧЛЕНИ ВЧЕНОЇ РАДИ, ЯКІ Є ЇЇ ЧЛЕНАМИ ЗА ПОСАДОЮ, У РАЗІ НЕМОЖЛИВОСТІ ОСОБИСТОЇ ПРИСУТНОСТІ, НАПРАВЛЯЙТЕ НА ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ СВОЇХ ЗАСТУПНИКІВ. ЦЕ ПЕРЕДБАЧЕНО РЕГЛАМЕНТОМ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ.