З метою адаптації першокурсників до студентського життя та навчального процесу важливим є знайомство з бібліотекою навчального закладу. Для студентів бібліотека є головним інформаційним центром, джерелом знань, а ще – зоною комфорту й дозвілля. Це той осередок, де черпають натхнення для розвитку, ідей та вдосконалення.

Тому нещодавно здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Штучний інтелект та аналіз масивів даних» (факультет архітектури, будівництва та дизайну) разом із наставником Тетяною Фурс завітали до бібліотеки ЛНТУ. Провідний бібліограф Євгенія Будчик ознайомила студентів з правилами користування бібліотечним фондом, інформаційними та електронними ресурсами, тематичними полицями, розповіла про бібліотечний сайт та репозитарій ЛНТУ. Гостей навчали як здійснювати пошук інформації в традиційному та електронному каталогах, знаходити навчально-методичну літературу у базі даних бібліотеки.

бібліотека

Запрошували першокурсників долучатися до участі в тематичних заходах, які регулярно проводяться у локаціях бібліотеки. А ще, студенти дізналися, що відвідувачам пропонуються книжкові виставки, огляди літературних новинок, широкий асортимент періодичних видань, які допоможуть у навчанні й самоосвіті.

Приємно, що сьогодні наша бібліотека є цікавою, корисною, сучасною і комфортною для своїх відвідувачів.

бібліотекабібліотека

Студенти і наставник академічної групи ПРМ-11 висловлюють вдячність провідному бібліографу Євгенії Будчик за організацію пізнавальної і змістовної зустрічі.

Тетяна Фурс, кафедра прикладної математики та механіки