13 жовтня 2023 року була проведена лекція на тему  «Академічна доброчесність: принципи реалізації та відповідальність» для здобувачів кафедри підприємництва, торгівлі та логістики, освітніх програм «Логістика», «Підприємництво та бізнес-адміністрування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Публічне управління та адміністрування».

Птл Птл

Дотримання академічної доброчесності для здобувачів освіти – це насамперед самостійне виконання навчальних завдань, дотримання норм законодавства про авторське право і суміжні права та надання достовірної інформації прорезультати власної навчальної діяльності та джерела інформації.

Лекція відбулась у доброзичливій дружній атмосфері, що викликало жвавий інтерес серед присутніх на заході здобувачів за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнем вищої освіти, освітньо-науковим рівнем вищої освіти.

Академічна доброчесність означає, що в процесі навчання чи досліджень, здобувачі, викладачі та науковці керуються, передусім, принципами чесності, чесної праці та навчання. Плагіат, списування, несанкціоноване використання чужих напрацювань є неприйнятним і жодним чином не толеруються в спільноті.

ПтлПтл

Академічна доброчесність стосується не лише якості освіти - вона напряму впливає на те, яких громадян виховує система вищої в країні, які цінності закладаються під час навчання в університеті та яким є «секрет успіху» в суспільстві. Чи це важка і наполеглива праця, яка допомагає досягати успіхів як окремому індивіду, так і країні в цілому, чи це обман, шахрайство та сумнівна спритність, які потім стають нормами суспільних відносин і тягнуть країну на дно.

Висловлюємо щиру вдячність Мирославі Купирі, провідному фахівцю, кандидату економічних наук, доценту кафедри фінансів, банківської справи та страхування Луцького національного  технічного університету за проведення даного лекції!

Олена Завадська, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики