Активний відпочинок студентів і викладачів поблизу Боголюбських ставків

У неділю 2 жовтня за хорошою традицією, яка була започаткована у ще в попередні роки, колектив викладачів кафедри прикладної статистики та економіки праці спільно зі студентами усіх курсів навчання спеціальностей «Управління персоналом та економіка праці» й «Економіка» організували пікнік «на природі», зокрема у мальовничому куточку недалеко від міста Луцька – рекреаційній зоні поблизу Боголюбських ставків.

Цей захід відбувся з метою проведення спільного дозвілля й знайомства у неформальній обстановці студентів перших курсів зі своїми старшими колегами та викладачами кафедри, а також для згуртування студентсько-викладацького колективу, формування його корпоративного духу.

Тепла сонячна осіння погода сприяла підтриманню атмосфери невимушеності й відкритості, хорошому настрою та жвавому діалогу. Під час відпочинку студенти разом з викладачами облаштовували альтанку та волейбольний майданчик, накривали на стіл, розпалювали мангал, готували куліш, смажили шашлик та ковбаски. Виготовлені страви на природі були особливо смачними ...

Усіх приворожила мальовнича природа Боголюбських ставків. Перший ставок – менший, але найкрасивіший. На території відпочинкової зони є 19 різних форм та конструкцій альтанок, біля кожної з яких розміщені мангали.

Другий ставок, більшого розміру, знаходиться трохи далі й оточений зі всіх боків високим очеретом, що гармонійно вписується у навколишнє середовище. На відміну від першого ставка, цей аж дихає дикою природою.

Студентсько-викладацькі команди активно проводили дозвілля граючи у волейбол. Гра тривала з перемінним успіхом, адже ніхто не хотів поступатися, в підсумку перемогла – дружба.

Також викладачі кафедри підготували й провели для студентів цікаву вікторину, під час якої можна було правильно відповідаючи на запитання згідно профілю спеціальностей кафедри додатково отримати від одного до п’яти балів з певного предмету. Приємно, що студенти надали правильні відповіді практично на усі запитання, навіть з окремих предметів, які дехто з них ще не вивчав.

Проведений активний відпочинок дозволив ще більше згуртувати студентів і викладачів кафедри прикладної статистики та економіки праці, адже ми відчути себе однією великою родиною.

Доцент кафедри прикладної статистики та економіки праці

Ірина Шубала