Сьогодні завершили своє навчання на освітньо-професійній програмі «Архітектура та містобудування» третій випуск бакалаврів кафедри архітектури та дизайну ЛНТУ.

Нещодавно вони успішно захистили свої кваліфікаційні роботи (проекти). Проекти присвячені розбудові міста Луцька, зокрема реконструкції та реновації території в межах вулиць Гнідавської та Яровиця, розбудові іноваційного парку на території промислової зони, проектуванню мільтифункціонального відпочинково-розважального комплексу, спортивної арени, медичного центу та житловій забудові.

ФАБДФАБД

Дипломи з відзнакою отримали Притолюк Яна, Буйненко Владислав, Гаврось Михайло та Лукашевич Володимир.

ФАБД

Перший етап здобуття освіти архітектора успішно завершений. Бажаємо нашим випускникам успішно здати іспити в магістратуру, додати наукову складову до практичного проектування, добре відпочити з новими силами повернутися на кафедру архітектури та дизайну ЛНТУ. Цікавих проектів, нових звершень, любові і щастя Вам.

Куратор АМ-41, зав кафедри АД Оксана Пасічник