Випускникам одразу трьох факультетів ЛНТУ вручили довгоочікувані дипломи про здобуття вищої освіти. Сьогодні вітали бакалаврів 2022 року випуску факультету аграрних технологій та екології, факультету комп’ютерних та інформаційних технологій, факультету транспорту та механічної інженерії.

БакалавриБакалаври

Привітала випускників із успішним завершенням навчання та закликала не зупинятися на досягнутому і крокувати дорогою успішного майбутнього ректор ЛНТУ Ірина Вахович:

«Щиро вітаю вас із сьогоднішнім тривожним, але водночас, святковим днем. Сьогодні ми підводимо підсумок нашого спільного шляху, який тривав впродовж чотирьох років. На вашу долю випали не легкі чотири роки: спочатку це був Covid, тепер страшна і несправедлива війна... Тому сьогодні я бажаю усім вам перемоги та світлого, мирного, цікавого майбутнього. Бажаю, щоби ви вірили в себе і щоб після перемоги ми усі спільно взялися до відбудови нашої країни. Я зичу вам, щоб ви продовжили навчання в магістратурі, аспірантурі і в подальшому стали нашими колегами, бо більшість із числа наукового-педагогічних працівників нашого університету є його випускниками. Ви тут навчалися не просто бути найманими працівниками, ми намагалися створити з вас особистостей, які матимуть свій власний бізнес. Тож бажаю вам світлого гарного життєвого шляху та щасливої долі».

Після вітальної промови Ірина Вахович вручила кращим випускникам подяки та дипломи з відзнаками.

БакалавриБакалаври

Долучився до привітань талановитих та уже успішних бакалаврів ЛНТУ головний інженер ПрАТ «СКФ Україна» Тимофій Федорчук. Він розповів про підприємство, яке представляє і наголосив, що його колектив завжди відкритий для цілеспрямованих і перспективних випускників ЛНТУ.

«Ми відкриті для талановитих, конкурентних і винахідливих студентів, наших майбутніх працівників. Нам часто доводиться зустрічати випускників університетів, спілкуватися на співбесідах і ми чуємо, що кожен хоче працювати керівником, менеджером і управляти процесами. Моя вам порада: для початку, здобудьте глибинні навики з однієї-двох галузей. Це дасть вам можливість стати експертами і реалізовуватися протягом життя. Ви зможете розширяти свої навики і навчатися в абсолютно різних галузях і це дозволить вам вирішувати багато складних викликів, із якими ми можемо стикатися у житті», - наголосив Тимофій Федорчук.

БакалавриБакалавриБакалаври

Почесний гість заходу разом із проректором з НПР та досліджень ЛНТУ Олегом Заболотним вручили грамоти та відзнаки тим випускникам, які здобули перемоги й призові місця у конкурсах наукових робіт та досягли звершень у науковій діяльності.

БакалавриБакалаври

Привітали молодь зі святом і мотивували до нових перемог та життєвих висот декани факультетів Руслан Кірчук (ФАТЕ), Інна Кондіус (ФКІТ) та Ігор Мурований (ФТМІ). Усі вони побажали світлої та мирної долі своїм студентам і впевненого, щасливого та успішного майбутнього, а завідувачі кафедр вручили омріяні дипломи випускникам, з якими пліч-о-пліч крокували впродовж останніх років.

БакалавриБакалавриБакалавриБакалавриБакалаври

На завершення заходу, привітали талановитих і уже дорослих фахівців рідні та близькі, обмінюючись обіймами, квітами та найщирішими усмішками!

БакалавриБакалавриБакалаври

Бакалаври 2022, вітаємо вас! З вірою у ЗСУ, все буде Україна!