У стінах ЛНТУ відбулася студентська інтелектуальна гра Mind Game. Вона об’єднала студентську молодь із різних закладів освіти Волині та надихнула учасників на битву інтелекту та креативності, аби здобути звання кращої студентської команди міста і області.

Захід приурочений до Дня студента та організований за підтримки Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

ГраГраГраГра

Привітала учасників заходу ректор ЛНТУ Ірина Вахович: «Я рада вітати вас у нашому університеті. Це університет, який динамічно рухається, розвивається, реалізовує концепцію відкритого для зовнішнього світу навчального закладу. Сьогоднішній захід тому приклад. Бажаю, щоб ви сьогодні були задоволені собою. Я переконана, що на питання, на які ви не знайдете відповіді під час гри, ви відповісте для себе потім».

ГраГраГраГра

Голова Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода наголосила, що інтелектуальні ігри – це дуже якісний вид дозвілля: «Нам приємно долучатися до такого виду розваг, адже кілька років поспіль студенти фактично відірвані від навчання, нормального соціального життя та спілкування один з одним. Тому дуже важливо допомагати та сприяти їхньому розвитку. Ми розуміємо, чим студенти будуть активнішими під час свого університетського життя, тим активнішими громадянами вони будуть».

ГраГраГраГраГра

Директор департаменту молоді та спорту Володимир Захожий наголосив, що студенти – це люди, які роблять майбутнє цієї країни: «Сьогодні в місті формується нова стратегія розвитку громади. Один з головних напрямків є розвиток молоді, адже з вас розпочнеться завтрашній день у післявоєнний час. Луцька міська рада завжди буде підтримувати заходи, які спрямовані на розвиток молоді. З Днем студента вас».

ГраГраГраГраГраГра

Учасниками гри стали 15 команд із різних закладів освіти, а саме: Луцького національного технічного університету, Ковельського промислово-економічного коледжу ЛНТУ, Технічного фахового коледжу ЛНТУ, Волинського національного університету ім. Лесі Українки, Фахового коледжу технологій, бізнесу та права ВНУ імені Лесі Українки, Волинського медичного інституту, Луцького кооперативного фахового коледжу Львівського торговельно-економічного університету, Луцького педагогічного коледжу, Волинського коледжу культури і мистецтв та Волинського фахового коледжу Національного університету харчових технологій.

ГраГраГраГраГраГра

Інтелектуальний квест став можливістю для студентських осередків проявити інтелектуальні таланти, креативність та всебічні знання і знайти нові знайомства.

Учасники ігор розуму позмагалися у кількох конкурсах, демонструючи знання з різноманітних сфер та здобуваючи бали за кожен окремий конкурс.

ГраГраГраГраГраГраГра

Дякуємо студентам за активність, небайдужість до власного розвитку і створення яскравої студентської атмосфери!

ГраГраГраГраГраГраГраГраГраГра