БЕЗКОШТОВНЕ СЕМЕСТРОВЕ СТАЖУВАННЯ
СТУДЕНТОК ФАКУЛЬТЕТУ БУДІВНИЦТВА
ТА ДИЗАЙНУ ЛУЦЬКОГО НТУ
У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ

Дві студентки факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ: Тетяна Корінь та Наталія Лазарук, у рамках співпраці нашого університету із вишом-партнером, матимуть можливість за програмою кредитної мобільності безкоштовно навчатися протягом одного семестру у Люблінській Політехніці. З ними 19 грудня зустрівся ректор нашого вузу Петро Савчук, який побажав студенткам успіхів під час проходження стажування.

На запитання: «Що очікують наші студентки від стажування?», вони відповіли.

Тетяна Корінь: «Насамперед, я хочу розширити свої знання за своєю спеціальністю, яку здобуваю. Сподіваюсь на багато нових знайомств і планую перейняти досвід від іноземців, щоб краще орієнтуватися в галузі будівництва».

Наталія Лазарук: «Очікую чогось нового та цікавого, мрію отримати багато нових друзів. Прагну розширити знання у сфері будівництва, зрозуміти у чому полягає відмінність навчання в університеті за кордоном й повернутися до нашого вузу із чимось новим і цікавим».

До слова, кожен студент Луцького НТУ за програмою кредитної мобільності має можливість безкоштовно навчатися протягом одного семестру у провідному вузі світу, який є партнером нашого університету. За детальною інформацією необхідно звернутись до відділу міжнародних зв’язків нашого вишу.

Оксана Гринюк