Вчора, 25 травня, в стінах спорткомплексу ЛНТУ відбулись благодійні змагання з баскетболу.

За звання найкращих боролися три команди: БК «ЛНТУ - КДЮСШ», БК «Вараш» та команда «Абітурієнт» (м.Луцьк). Підтримали змагання фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

фотофотофотофотофото

«Пеш за все, хочеться подякувати Збройним Силам України за те, що в нас є можливість тренуватись та проводити подібні заходи, навіть в часи великої війни. Тому давайте пригадаємо усіх, хто поліг за наш спокій хвилиною мовчання.» - розпочав змагання кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров'я ЛНТУ Володимир Файдевич.

фотофото

Віце-президент федерації баскетболу Волині Дмитро Чайковський привітав учасників: «Радий бачити усіх, хто долучився до сьогоднішнього спортивного івенту. Наші змагання вкотре доводять ворогові незламність українського народу, адже, попри намагання сусіда-терориста знищити нас, ми продовжуємо жити, тренуватись, розвиватись та рухатись до омріяних цілей. Бажаю кожному з вас перемоги - особистої та нашої спільної!».

фотофотофото

За результатами трьох ігор переможцем стала команда «Вараш». Друге місце отримали гарвці «ЛНТУ - КДЮСШ», а третє - «Абітурієнт».

фотофотофотофотофотофотофото

Також, впродовж змагань, судді оцінювали рівень гри кожного учасника. Відтак, титул «Найкращий гравець» отримали Михайло Мозолюк - студент ЛНТУ, групи ФК-11 («ЛНТУ - КДЮСШ»), Віталій Ткачук («Вараш») і Антон Тартаковський («Абітурієнт»).

фотофотофотофото

Більше фото переглядайте за посиланням.