Креативні, активні, талановиті й ініціативні студенти факультету митної справи, матеріалів та технологій змагалися за першість у батлі першокурсників. Битва талантів, творчості та інтелекту є традиційним заходом в ЛНТУ, сьогодні ж свої найсильніші сторони демонстрували здобувачі освіти ФММТ.

ФММТФММТФММТФММТ

Привітала молодь із їхнім першим спільним святковим заходом ректор ЛНТУ Ірина Вахович: «Завершився перший місяць вашого навчання в ЛНТУ і мені здається, що наша співпраця, яка розпочалася 1 вересня, має гарні чудові результати. Якщо сьогодні ви робите цей батл, організовуєте заходи спільно зі студентським самоврядуванням, живете університетом, це свідчить про те, що ви зрозуміли, що таке студентське життя. Я бажаю вам постійно працювати над собою, розвиватися, вивчайте мови, беріть участь у міжнародних грантах та конкурсах… ви лише на першому курсі і вам відкриваються усі можливості».

ФММТФММТФММТФММТ

Подякувала студентам за організацію чудового заходу, за тривалу підготовку, за бажання докласти зусиль і зробити дійсно щось цікаве декан ФММТ Валентина Ткачук: «Я дуже рада, що сьогодні ми зустрічаємося не в навчальному процесі, а поза ним, бо це найпрекрасніший час для справжнього близького знайомства, для ваших майбутніх спогадів, щоби згадували, жартували, посміхалися. Повірте, студентські роки пролетять швидко, тому насолоджуйтеся ними».

ФММТФММТФММТФММТФММТФММТ

Отож студенти усіх спеціальностей факультету змагалися в інтелектуальному брейн-рингу та демонстрували креативні відеопредставлення власних освітніх програм. Як і зазвичай, найцікавішим був конкурс талантів і у ньому молодь дійсно «задала жару». Студенти виконували неймовірно гарні пісні, грали на музичних інструментах, перебираючи струни гітари та бандури, дивували танцювальними здібностями та декламуванням поезій, «брали оригінальністю» та спритністю рук у картярстві і навіть «наживо» шили справжні речі за допомогою швейної машини.

ФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТ

Оцінювали креативність та старання студентів члени журі, серед них: проректор з НПР та досліджень Олена Лютак, декан ФММТ Валентина Ткачук та начальник відділу іміджу та промоції Олена Третяк.

ФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТ

По черзі у кожному конкурсі студенти здобували маленькі перемоги, а у підсумку всіх етапів були визначені переможці цілого батлу. Отож, приз глядацьких симпатій здобула команда «Харчові технології», кожна із команд отримала призи в розрізі номінацій, а беззаперечними переможцями батлу факультету стали студенти спеціальності «Технології легкої промисловості».

ФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТ

Вітаємо команду переможців та усіх учасників заходу. Чекаємо на подальші цікаві ініціативи та нові яскраві враження!

ФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТ