Челенджі, екскурсії та виставки: акценти співпраці ЛНТУ з майбутніми вступниками

У Луцькому національному технічному університеті у посиленому режимі триває профорієнтаційна діяльність. Зустрічі, екскурсії, знайомства: усе це запорука налагодження міцних зв’язків із закладами освіти, дружніх відносин із молоддю та головне – прагнення показати школярам, яким може бути їхнє майбутнє під час та після навчання у кращому технічному ЗВО в регіоні.

Про стан та перспективи профорієнтаційної роботи розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Бандура під час засідання вченої ради. За словами Ірини Бандури, головною метою профорієнтаційної роботи є сприяння усіма доступними методами посиленню конкурентоспроможності ОП, яким навчають в ЛНТУ; створенні позивного іміджу ЛНТУ, як закладу вищої освіти, який здійснює освітню діяльність у відповідності до місії та візії університету.

Вона акцентувала увагу на завданнях профорієнтації, які полягають в максимальному інформуванні молоді про можливості здобуття вищої освіти, про переваги навчання в ЛНТУ, умови вступу, перспективу працевлаштування тощо.

Тож, задля налагодження контакту з потенційними абітурієнтами, приймальна комісія, заступники деканів та викладачі активно долучаються до різноманітних заходів за участі школярів. Зокрема, уже відбулися зустрічі з молоддю з 18 загальноосвітніх навчальних і вищих професійно-технічних закладах та коледжах, а також у 24 школах.

Крім того, проведено низку телеефірів керівництва та викладачів університету на волинських телеканалах; презентовані проморолики про факультети та спеціальності ЛНТУ; постійно ведуться сторінки університету, факультетів та кафедр в мережах Фейсбук та Інстаграм і, що важливо для самих вступників, – активно працює рубрика приймальної комісії «Відповідально відповідаємо» в форматі щотижевої ZOOM конференції.

Водночас, каже Ірина Бандура, надзвичайно важливою є участь представників університету у регіональних, районних та міських спеціалізованих виставках, конкурсах, ярмарках і презентаціях профорієнтаційного спрямування.

Саме тому, ми уже взяли участь у низці проектів і заходів, наприклад: «Творчі сходинки педагогів–2021» (зустріч з усіма директорами шкіл Луцької ОТГ); ЛНТУ на фестивалі снігових скульптур; фестиваль до Днів Європи в Україні; Наукові пікніки у Прилісному.

Особливою перевагою відзначається проведення  на базі університету Днів відкритих дверей. Це, зокрема, День відкритих дверей на кафедрі БЦІ; LNTU education: технології майбутнього у ЦУМі Луцька; челендж «Відвідай ЛНТУ!» (Підгайцівська ТГ, Боратинська ТГ, Зимненська ТГ).

Водночас, приймальна комісія проводить індивідуальні профконсультації, щоб надати усю необхідну інформацію та відповісти на запитання школярів та їхніх батьків.

Відділ іміджу та промоції