Чергова перемога студентів Луцького НТУ на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Студентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – у числі переможців на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства».

Відбувався конкурс у престижному виші України - Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. За його результатами, наша студенка Аліна Євчук буде нагороджена дипломом переможця ІІ ступеня.

Її робота «Інтенсифікація виробництва на підприємстві: теоретико-методичні положення, оцінка та напрями підвищення» серед 135 учасників конкурсу в рейтингу зайняла високе 16 місце. Науковий керівник: професор кафедри Ігор Володимирович Кривов'язюк.

Вітаємо Аліну та наукового керівника з перемогою та бажаємо і надалі досягати вершин!