ТзОВ Алфаінтерпласт – сучасне, ефективне підприємство та багаторічний надійний партнер кафедри маркетингу ЛНТУ.

Маркетинг

17 травня студенти-маркетологи, а також представники груп забезпечення освітніх програм Маркетинг та Цифровий маркетинг результативно попрацювали зі стейкхолдером. Відвідали виробництво, оглянули виставку продукції, послухали розповіді директора Віталія Скопюка, директора з виробництва Руслана Скопюка та начальника відділу збуту В’ячеслава Кондрахіна про актуальні тенденції світових ринків тари та проблеми вітчизняного ринку.

Маркетинг

Значну увагу приділили актуальним питанням забезпечення відповідності освітнього процесу освітніх програм Маркетинг та Цифровий маркетинг сучасним та перспективним трендам у маркетингу.