16 березня здобувачі та викладачі кафедри будівництва та цивільної інженерії та кафедри автомобілів і транспортних технологій ЛНТУ стали учасниками вебінару на тему «Чому варто займатися транспортним моделюванням?». У ролі спікера виступив експерт з транспортного планування, моделювання та сталого розвитку мобільності міст із понад 10-річним досвідом, директор компаній ПроМобільність та Беспалов ЛАБ, викладач кафедри міського будівництва факультету урбаністики і просторового планування Київського національного університету будівництва і архітектури Дмитро Беспалов.

вебінар

Спікер зумів на простих прикладах зі свого досвіду пояснити усім присутнім, що ж таке транспортне моделювання та чому варто ним займатися. Використовуючи сучасні технології Дмитро спочатку пояснив суть поняття «транспортне моделювання». Транспортне моделювання - це процес створення симуляції руху транспортних засобів, яка дозволяє досліджувати різні сценарії транспортного руху та прогнозувати результати. Це допомагає планувати ефективне використання доріг, зменшувати затори та забезпечувати безпеку на дорозі.

Після цього спікер навів конкретні аргументи на користь транспортного моделювання.

«Вам варто займатися транспортним моделюванням бо:

• це вже є обов’язковим в Україні;
  • це сучасно;
  • це не допустить ряд проблем;
  • це доказове транспортне моделювання;
вебінарвебінар
  • це можливість працювати на заході;
  • софт уже є в нашому ЗВО;
  • це не важко освоїти».
вебінар

Наприкінці усі присутні мали змогу поставити спікеру цікаві запитання, на які він дав вичерпні відповіді та побажав успіхів у досягнені нових цілей у сфері транспортного моделювання, що в майбутньому принесе дивіденди, як кожному особисто, так і нашому місту та Україні в цілому.

вебінарвебінарвебінар

Олег Верешко, кафедра БЦІ