Перейти до основного вмісту

26 квітня міжнародна спільнота вшановує одну з найстрашніших катастроф в історії людства – вибух Чорнобильської атомної електростанції. 38 років тому мільйони українців стали заручниками ницості вищого партійного керівництва. Безвідповідальність породжує трагедію.

Як наслідок, свої домівки покинули тисячі людей.  Цей день не минув безслідно, він розплодив світом чимало трагедій. Він буде завжди об'єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Люди проявили героїзм, ліквідували залишки аварії, але такого масштабу наслідків ніхто не чекав. До проблем, пов’язаних з аварією на ЧАЕС та її наслідками постійно повертаються українські та іноземні вчені, письменники, громадські й партійні діячі.

І сьогодні в цей день працівники та студенти ЛНТУ із жалобою на серці вшановують  пам’ять хвилиною мовчання усіх загиблих у катастрофі на ЧАЕС.

Водночас, колектив бібліотеки ЛНТУ підготував тематичну книжкову виставку. У ній містяться документальні матеріали, публіцистична та художня література про страшну трагедію ХХ століття. Ознайомитися із експозицією можуть усі охочі у читальному залі бібліотеки.

бібліотекабібліотекабібліотекабібліотекабібліотекабібліотекабібліотека

бібліотека