21 вересня 2022 року здобувачі освіти перших курсів спеціальностей  «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» взяли участь у виховному заході присвяченому 31-й річниці Незалежності України на тему: «Державотворчі традиції України».

лекціялекціялекція

Співробітник Українського інституту національної пам’яті Леся Бондарук розповіла про визначну роль  відомих людей: Номана Челебіджіхана, Олену Степанів, Олену Вітер, Сергія Корольова, Нонну Ауску та незнані або забуті сторінки історії України.

Дяченко Дарина, Мефанік Ірина, Варич Інна, Макаров Артем висловили особисте бачення про те, чому саме важливо мати власну державу і за неї боротися. Значна дискусія розгорнулася з приводу того, чи можемо ми кожен окремо вплинути на історію своєї країни.

лекціялекціялекціялекція

Долучилися до заходу та дискусії на історичну тематику декан факультету митної справи , матеріалів та технологій Валентина Ткачук, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Матвійчук і викладачі кафедри, а також директор бібліотеки ЛНТУ Світлана Бакуменко із колективом.

Леся Бондарук презентувала літературу в дарунок для університету від Українського інституту національної пам’яті. Книги знаходяться у бібліотеці ЛНТУ, де з ними можуть знайомитися усі охочі.

лекціялекціялекціялекція

Наприкінці заходу доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Оксана Громик наголосила, що сьогодні Україна знову бореться за свою незалежність у контексті нинішньої російсько-української війни. Від кожного з нас залежить те, яким буде наше майбутнє!

лекціялекціялекціялекціялекціялекція

Оксана Громик, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи;

відділ іміджу та промоції