24–26 травня 2024 року делегація кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ у складі доктора наук Ігоря Бакіко, кандидата біологічних наук, професора Віктора Чижика, кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента Сергія Савчука,кандидатів педагогічних наук, доцентів Володимира Ковальчука та Віталія Дмитрука були учасниками V Регіональної науково-практичної конференції «Фізична культура в закладах освіти: стан та перспективи розвитку» в м. Івано-Франківськ – Микуличин.

фото

Програма заходу була насичена цікавими доповідями та практичними подіями. Окрім пленарного і секційних засідань на базі оздоровчого табору «Смерічка» (с. Микуличин) відбулися майстер-класи модулів з програми фізичної культури НУШ: «Туризм», «Школа безпеки», «Фітнес-йога».
Жваві обговорення доповідей доповнила захоплююча і незабутня екскурсія на гору Ягідна, під час якої учасники конференції на практиці підтвердили свої фізичні кондиції. Завершилася конференція прийняттям резолюції і дружніми світлинами на згадку.

фото