19-23 червня 2023 року відбувався візит представників українських університетів до Технічного університету Граца в рамках UNITE!, проєкту «Зелена трансформація в університетах України», співорганізатором якого є Політехніка Вроцлавська. Команда проєкту з ЛНТУ у складі першого проректора Надії Ковальчук та завідувача кафедри менеджменту Наталії Вавдіюк взяла участь в робочих сесіях.

Австрія

Вітальним словом та обговоренням поточної ситуації щодо управління сталим розвитком в Технічному університеті Граца розпочав ректор Харальд Кайнц. Модератором першої сесії виступив Юрген Сушек-Бергер. На робочих зустрічах обговорювались питання про цілі досягнення сталого розвитку в технічному університеті Грац (Австрія) з Урсом Гіршбергом.  Кліматичну дорожню карту Енергія Штирії – шлях до досягнення кліматичної нейтральності 2040 охарактеризував Тобіас Шваб з Енергія Штирії, а його колега Ян Фаз - безвуглецеве теплопостачання та охолодження. Віллі Лосері, координатор захисту клімату - офіс уряду Штирії  доповів з питання зміни клімату в Штирії та діяльність уряду землі Штирія. Ернст Кройцер з ТУ Грац розповів про переосмислення безперервної освіти в Технологічному університеті Граца – австрійський підхід до мікрокредитів і модульності для майбутньої роботи та навчання впродовж життя.

АвстріяАвстрія

Дослідження про досягнення кліматичної нейтральності TU Graz 2030 та його дорожню карту представив до обговорення Гюнтер Гетцінгер з ТУ Грац, модератор другої сесії та головний організатор візиту за проєктом. Про інноваційний район Інфельд та енергетичні інновації в ТУ Грац – Томас Мах. На екскурсії «Енергія в кампусі Інфелд / ТУ Грац» переконались в практичній реалізації цілей сталого розвитку.

Завершилась зустріч обговоренням перспектив співпраці з ректором, Харальдом Кайнцем. З головним лідером проєкту «Зелена трансформація в університетах України» в рамках UNITE!, співорганізатором якого є Політехніка Вроцлавська, Маріушем Мазуркевичем реалізовували завдання другого робочого пакету.

Австрія

Наталія Вавдіюк, кафедра менеджменту