Перший проректор Луцького національного технічного університету Надія Ковальчук та начальник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Корнейко 30 березня 2023 р. з робочим візитом відвідали Університет технологій та торгівлі ім. Хелени Ходковської м. Варшава.

Представники ЛНТУ зустрілися з деканом факультету менеджменту та логістики доктором технічних наук Іренеушем Фура та керівником відділу міжнародної співпраці Пьотром Казмерчаком. Метою зустрічі було розширення і розвиток співпраці між університетами.

польща

Відповідальні особи партнерських навчальних закладів обговорили сучасні виклики в інтернаціоналізації закладів вищої освіти, обмінялися досвідом участі в програмі Еразмус+ та намітили нові форми співпраці. Була погоджена участь науковців Університету технологій та торгівлі ім. Хелени Ходковської в наукових заходах ЛНТУ, приїзд науковців з Луцького національного технічного університету в квітні 2023 в ролі запрошеного професора до Варшави з метою проведення циклу занять для студентів факультету менеджменту та логістики Університету технологій та торгівлі ім. Хелени Ходковської освітніх програм менеджмент, логістика, фінанси і т.ін. Було домовлено про нові можливості проходження практики для студентів ЛНТУ на підприємствах Варшави за підтримки UTH в рамках програми Еразмус+.

польщапольща

Після результативних перемовин представників ЛНТУ ознайомили з кампусом, навчальними аудиторіями, лабораторіями, модернізованими залами, деканатами та бібліотекою Університету технологій та торгівлі ім. Хелени Ходковської. Представники партнерських ЗВО обмінялися думками щодо оптимального використання навчальних приміщень та методами заохочення студентів до роботи в бібліотеці.

Зустріч відбулася в дружній атмосфері і партнери домовилися про візит польських колег до Луцька.