День незалежності Польщі в клубі «Європа» в Луцькому НТУ

11 листопада 2016 року відділом неперервного навчання було проведено цікавий захід для студентів Луцького НТУ груп М0-21 та МК-21 факутьтету бізнесу про одну із країн європейського союзу – Польщу. Чому про неї? 11 листопада не випадкова дата, вона є особливою для Польщі, тому, що це національне свято поляків – День незалежності Польщі.

Фахівець 1-ї категорії відділу неперервного навчання, Тамара Максимчук підготувала студентам цікаву презентацію про країну, а саме як Польща здобула свою незалежність , про традиції та культуру країни,   про видатних людей-поляків, неперевершені місця та про вищі навчальні заклади  Польщі.

Доктор економічних наук, професор, проректор з НПР Луцького НТУ, Зоряна Герасимчук  розповіла нам детальніше про університети Польщі, з якими укладені договори про співпрацю з  Луцьким  НТУ.

Про можливості навчання за програмою подвійного диплому  в польських університетах-партнерах розповіла студентам  доктор педагогічних наук, професор Луцького НТУ, завідувач ВНН Олена Ковальчук.

Захід закінчився веселою вікториною, де студенти показали свої знання про Польщу та дізналися багато цікавих фактів про цю чудову країну.

Фахівець 1-ї категорії
  відділу неперервноо навчання