Впродовж 13-15  жовтня 2023 року в м. Афіни (Греція) відбулася «The 13th International Conference on Dependable Systems, Services and Technologies (DESSERT’2023)», одним із співорганізаторів якої став Луцький національний технічний університет.

У конференції взяли участь понад 300 представників з різних закладів вищої освіти України та закордону. Науковці та студенти нашого закладу Олена Суринович, Наталія Ліщина, Олександр Гордєєв, Микола Рудиець,  Юрій Лукʼянчук, Інна Кондіус, Галина Герасимчук, Петро Баховський, Анатолій Ткачук, Микола Євсюк, Олег Заболотний, Людмила Маркіна, Богдан Пальчевський, Роман Грудецький,  Олег Смолянкін, Юлія Мельничук, Наталія Христинець, Сергій Мороз, Валентин Заблоцький, Станіслав Приступа, Віктор Лишук, Валентин Талах, Олексій Мороз та Олександр Сацик теж долучилися до участі у цьому науковому заході в онлайн-режимі.

DESSERT’2023Конференція

Очно представити Україну та свій науковий доробок вдалося нашому колезі Борису Придальному.

За результатами цієї конференції буде виданий збірник матеріалів, який входитиме в міжнародну наукову базу Scopus та WoS.

DESSERT’2023DESSERT’2023

Хочемо висловити глибоку вдячність за співпрацю та допомогу в організації конференціїголовним організаторам заходу В’ячеславу Харченку (Vyacheslav Kharchenko, National Aerospace University KhAI, Ukraine) та Ніколасу Бардісу (Nikolaos Bardis, Hellenic Military Academy, Athens, Greece).

DESSERT’2023

Вважаємо, що проведення таких конференцій сприятиме підвищенню якості освітніх досліджень, появі нових ідей та співпраці не лише українських, але й закордонних науковців!

Олена Суринович,

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення