У Луцькому національному технічному університеті тривають зустрічі ректора Ірини Вахович із колективами факультетів. Подібні неформальні спілкування та відкриті діалоги стали уже звичайними і об’єднують представників різних факультетів із керівництвом ЗВО.

Сьогодні зустріч відбулася із колективом факультету аграрних технологій та екології.

ФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕ

Традиційно Ірина Вахович розповіла про поточний хід справ в ЛНТУ, ті напрями, які на разі є пріоритетним у діяльності університету, актуальні проекти, що реалізуються на базі ЛНТУ. Окрім того, ректор поділилася подальшими планами розвитку інфраструктури, вдосконалення освітнього процесу та наукових напрацювань.

ФАТЕФАТЕФАТЕ

Декан ФАТЕ та науково-педагогічні працівники мали можливість поділитися власними роздумами щодо подальшої діяльності університету, новими ідеями та поставити запитання, які їх найбільше турбують.

Представники колективів піднімали актуальні до обговорення теми, вибудовуючи ефективну комунікацію із ректором та виокремлюючи перспективні напрями взаємодії.

ФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕ