В рамках проекту AccEnt "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти", 22 лютого 2024 року студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування та викладачі кафедри обліку і аудиту ЛНТУ Наталія Тлучкевич і Оксана Нужна завітали до Будівельної компанії «ІНВЕСТОР». Компанія об’єднує фахівців будівельної галузі, які не просто працюють над створенням житла, а реалізують комплексні рішення для комфортної життєдіяльності людей.

Облік і аудит

Алла Ляшук, випускниця кафедри обліку і аудиту ЛНТУ, а нині фінансовий директор БК «ІНВЕСТОР», розповіла про саму компанію та історію її розвитку.

Облік і аудит

Студентам цікаво було дізнатись, що БК «ІНВЕСТОР» діє на ринку нерухомості України з 2013 року. Група компаній  дозволяє забезпечувати власними силами повний цикл робіт, який включає в себе і проектування, і власне будівництво. Власний парк будівельної техніки, відділ контролю за будівництвом, відділ охорони праці, відділ продажів, відділ проектно-архітектурних робіт, окремий підрозділ з торгівлі будматеріалами, власні потужності з виробництва бруківки: усе це складові групи компаній «Інвестор»,  яка створює житло «від фундаменту до вручення ключів замовнику».

Облік і аудит

В ході візиту відбулась екскурсія, під час якої працівниця центру продажу БК «ІНВЕСТОР» ознайомила із вже реалізованими проєктами компанії і тими, які реалізуються безпосередньо зараз.

Наразі компанія будує 4 житлових комплекси на Волині: ЖК «Супернова», «Струмочок», «Парковий квартал» та «Амстердам». Спроектовано та отримано дозвільні документи на будівництво 3 нових житлових комплексів площею 40 0000 м2.

Облік і аудит

З моменту повномасштабного вторгнення БК «ІНВЕСТОР» також проявив свою громадянську та бізнес-позиції та відновив будівництва практично через кілька тижнів після перших ракетних ударів по Луцьку. Це свідчить про стійкість компанії, чітку злагоджену роботу команди, відлагодженність бізнес-процесів та вміння ефективно і швидко реагувати на різні виклики та ситуації.

В ході ділової наради був напрацьований формат співпраці кафедри обліку і аудиту ЛНТУ і БК «ІНВЕСТОР» в напрямку реалізації чергового сезону проєкту  «Job Shadow Days 2024».

Облік і аудит

Студенти дізнавались, якого фахівця хоче бачити сучасний роботодавець і які вимоги ставить до них ринок праці. Було задано багато запитань і отримано на них вичерпні відповіді.

Отже, сьогоднішні студенти – майбутні фахівці з бухгалтерського обліку і оподаткування, окрім належного рівня професійних знань, вмінь та навичок, для успішної реалізації в діяльності за спеціальністю повинні мати добре «прокачані» soft skills, зокрема, бути комунікабельними, пунктуальними, вміти працювати в команді, дискутувати і знаходити компроміс у вирішенні складних питань та ін.

Облік і аудитОблік і аудит

Дякуємо колективу БК «ІНВЕСТОР» за гостинну зустріч, цікаву інформацію та корисні поради!

Отож підготовка до наступного етапу – безпосередньої зустрічі «менторів» і «тіней» – триває.

Далі буде …

Кафедра обліку і аудиту