Перейти до основного вмісту

В ЛНТУ відбулося планове засідання вченої ради, під головуванням ректора Ірини Вахович. Цього разу колегіальний розглянув чотири основні питання та одне - «Різне».

Вчена радаВчена радаВчена рада


Найбільш ґрунтовним став огляд діяльності та перспектив факультетів ЛНТУ, а основними спікерами виступили декани. Зокрема, очільники факультетів розповіли про структурні підрозділи, представили спектр освітніх програм, а також ознайомили із колективами науково-педагогічних працівників, які забезпечують освітній процес та розвивають наукову складову.

Окремо декани зупинилися на результатах вступної кампанії в розрізі кількох останніх років, акцентували увагу на чисельності здобувачів, яка щороку зростає.

Вчена радаВчена радаВчена рада


Кожен зі спікерів окреслив результативність міжнародної мобільності, дуальної форми навчання, роботи студентських конструкторсько-технічних бюро, а також розповіли про розвиток матеріально-технічної бази, а відтак, вдосконалення наукової діяльності, зокрема, публікації у фахових виданнях, підготовку підручників, реалізацію низки актуальних досліджень тощо.

Декани виокремили сильні сторони своїх факультетів та окреслили ті напрями, які є пріоритетними для виконання. Так, однією із переваг факультету транспорту та механічної інженерії декан Ігор Мурований називає саме технічне спрямування, яке є базовим і класичним в ЛНТУ і водночас, дозволяє підсилювати розвиток університету в цілому. Факультет досягає сили і завдяки цікавим студентським розробкам та унікальним науковим дослідженням викладачів, які також необхідні для наших військових та для нашої безпеки у сьогоденні, а ще, завдяки ефективній реалізації дуальної форми освіти тощо.

Вчена радаВчена рада


Факультет аграрних технологій та екології, під керівництвом Руслана Кірчука, особливий значним зростанням кількості студентів, що пов’язане саме із вдосконаленням освітніх програм та кафедр. Нині бачимо зацікавленість молоді аграрними науками та перспективами у сфері екології, адже це ті напрями, у яких  наша держава гостро потребує фахівців, які відкривають чимало можливостей для успішної реалізації. Тож факультет посилено працює над підготовкою висококласних фахівців, які уже сьогодні гідно представляють аграрний та екологічний сектори Волині.

Вчена радаВчена рада


Декан факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентина Ткачук, серед усього спектру переваг ФММТ, виокремлює ще й міжнародну активність. Так, викладачі факультету є постійними учасниками міжнародних програм, наукових обмінів та стажувань. Науковці розробляють власні навчальні курси для іноземної та української аудиторії і виступають у ролі запрошених лекторів. А відтак, гідний приклад із наукових наставників беруть студенти, які також демонструють активність у міжнародній мобільності у різних куточках світу і за різними спеціальностями.

Вчена радаВчена рада


Потужність академічного середовища факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій представила декан Галина Герасимчук. ФЦОСТ – факультет, який фактично навчає «людей, які дбають про людей» і однією з найбільших переваг цього осередку є високопрофесійний колектив, який постійно працює над вдосконаленням, підвищенням кваліфікації, співпрацею із партнерськими інституціями та організаціями. У результаті постійної мотивації та саморозвитку академічного середовища ФЦОСТ, особливими звершеннями відзначаються і студенти, які  досягають висот на спортивній арені, у міжнародній мобільності, наукових конкурсах та олімпіадах, а також при працевлаштуванні саме за обраними професіями, які сьогодні у часи війни та у поствоєнний період є і будуть надзвичайно необхідними.

Вчена радаВчена рада


Члени вченої ради мали нагоду поставити запитання деканам та перейняти позитивний досвід чотирьох факультетів. Окрім того, колегіальний орган розглянув питання щодо моніторингу освітніх програм, а також про затвердження нових та модернізованих освітніх програм та їхніх навчальних планів, про що доповіли перший проректор Надія Ковальчук та начальник відділу забезпечення якості освіти Олена Кузьмак.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена рада