28 березня 2024 року відбулась гостьова лекція на тему: «Обладнання системи KAN therm для систем внутрішнього опалення та водопостачання будівель».

БЦІ

Захід організований кафедрою будівництва та цивільної інженерії ЛНТУ за пропозицією Євгена Ільченко – регіонального представника KAN therm, який виступив спікером.

Учасниками заходу були студенти архітектурно-будівельних спеціальностей та викладачі кафедри будівництва та цивільної інженерії ЛНТУ.

БЦІ БЦІ

Системи KAN therm є сучасними інсталяційними мультисистемами, призначеними, зокрема, для потреб інженерних систем водопостачання та водяного опалення на основі конструктивних рішень з металопластикових труб.

Ця продукція відомої у світі польської компанії KAN Group вже понад 30 років присутня на ринку інженерних систем в Україні (на сьогодні інтереси компанії KAN Group у Україні представляє ТОВ КАН-ТЕРМ ЮЕЙ (https://ua.kan-therm.com/p/grupa-kan).

БЦІ БЦІ

Ефективне забезпечення потреб будівельного ринку відповідно до вимог сталого будівництва підтримується інсталяційними мультисистемами KAN therm за рахунок універсальних конструктивних рішень на основі номенклатури трубопроводів та обладнання.

У зв'язку з цим, для забезпечення наочності викладання інформації теоретично-практичного змісту виступ гостьового лектора Євгена Ільченка супроводжувався презентацією аудіо- та відеоматеріалів, а також демонстрацією в режимі онлайн інформації з сайту ТОВ КАН-ТЕРМ ЮЕЙ.

БЦІ БЦІ

Під час лекції розглядались питання:

- області застосування інсталяційних систем KAN therm, порівняння їх переваг та недоліків з іншими системами;

- номенклатури деталей та збірних одиниць інсталяційних систем KAN therm на основі каталогів виробника;

- вимоги та особливості монтажу та експлуатації систем KAN therm;

- програмне забезпечення проєктного розрахунку інсталяційних мультисистем KAN therm.

БЦІ

Гостьова лекція проведена лектором Євгеном Ільченко в динамічному темпі, з обговоренням розглядуваних питань із аудиторією. Кращі відповіді заохочувались лектором сувенірною продукцією від компанії KAN Group.

Також гостьовим лектором Євгеном Ільченко були оголошені умови конкурсу дипломних проєктів бакалавра та магістра від ТОВ КАН-ТЕРМ ЮЕЙ, виконаних в програмі KAN SET 7.3 UA.

БЦІ БЦІ

Серед перспективних напрямків співпраці кафедри будівництва та цивільної інженерії ЛНТУ та представництва KAN Group в Україні визначено допомогу компанії в організації онлайн навчання студентів з проєктування інженерних мереж на основі адаптованих до інсталяційних систем KAN therm програмних продуктів, а також для підвищення якості лабораторного забезпечення кафедри – передачу демонстраційних стендів елементів інсталяційних мультисистем KAN therm.

Сергій Синій, кафедра БЦІ