Компанія «Казкова оселя» — успішний забудовник, відомий волинянам завдяки ЖК «Казкова Оселя», ЖК «Світлий Хутір», рекреаційному комплексу «СітіПарк» та РЦ «Промінь». Компанія будує житло бізнес-класу з максимально комфортним розташуванням, а його помешкання оснащені сучасними технологіями у поєднанні з функціональними рішеннями щодо дизайну і планування.

ФАБДФАБДФАБД

Для того, аби сприяти якісному освітньому процесу наших здобувачів – майбутніх архітекторів та будівельників, компанія передала макет ЖК «Оселя парк». Макет виконаний із дотриманням найменших деталей та з точною передачею особливостей та переваг житлового комплексу. Віднині ним зможуть користуватися студенти факультету архітектури, будівництва та дизайну.

ФАБДФАБДФАБДФАБД

«Цей макет - досконала наочність для здобувачів вищої освіти освітньої програми «Будівництво та цивільна інженерія» у вивченні дисциплін професійного спрямування: «Архітектура будівель та споруд», «Планування міст» та інших.

Макет чудово демонструє облаштування прибудинкової території, її освітлення, а також організацію транспортного руху на території житлового комплексу.

Крім того, макет є окрасою лекційної аудиторії, адже виконаний на високому професійному рівні», - розповідає  декан ФАБД Олександр Андрійчук.

Дякуємо партнерам за співпрацю та подарунок, що стає окрасою нашого ЗВО та сприяє  ефективному й цікавому освітньому процесу наших студентів.

ФАБДФАБДФАБДФАБД