Співпраця між навчальними закладами України на сьогодні є досить актуальною, адже удосконалення сучасної системи освіти полягає в обміні досвідом та налагодженні подальшої співпраці, щодо внутрішньої мобільності із ЗВО, які мають споріднені освітні програми.

В рамках співпраці з Білоцерківським національним аграрним університетом була проведена гостьова лекція для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти ОП Лісове господарство Луцького національного технічного університету.

Фате Фате

Запрошений лектор, кандидат біологічних наук, доцент кафедри лісового господарства БНАУ, Владислав Петрович Масальський провів онлайн лекцію на тему: «Дендрологія в лісовому господарстві. Основні видові ознаки деревних рослин». В ході зустрічі лектор наголосив про важливість розуміння дендрології для майбутніх фахівців лісової галузі. Також закцентував увагу на те, що практичні заняття необхідно проводити із прив’язкою їх до сезонності, адже саме за таких умов здобувачі можуть досконало вивчити не лише видову різноманітність деревних порід, але і особливості їх змін.

ФатеФатеФатеФате

На завершення зустрічі учасниками обговорені можливості подальшої співпраці, а саме: проведення гостьових лекцій, організація внутрішньої академічної мобільності між здобувачами ЗВО та можливість стажування науково-педагогічних працівників.

Факультет аграрних технологій та екології