В Луцькому національному технічному університеті для студентів спеціальностей 123 «Комп’ютерна інженерія» та 125 «Кібербезпека» відбувся вебінар «Джерела пошуку вакансій для Trainee/Junior ІТ спеціалістів. Ринок роботи 2023» з питань особливостей працевлаштування у сфері діджитал та ІТ. Захід влаштований в рамках проекту «Діалог зі стейкхолдером».

Семінар

Мета вебінару  полягала у представленні актуальної інформації про:

• поточну ситуацію на ринку праці станом на 2023 рік для початківців (Junior/Trainee);
  • ресурси, які варто використовувати для пошуку роботи та особливості користування ними;
  • основні аспекти у написанні резюме, в тому числі для кандидатів без досвіду.

В рамках заходу була запрошена Ірина Черевко, Co-Founder& CEO Yellow Recruiting Company, що донесла можливості та особливості працевлаштування в Луцьку, Україні та поза її межами. Були розглянуті напрями розвитку здобувачів освіти для успішного працевлаштування, а також перешкоди на шляху пошуку першої роботи.

СемінарСемінар

Учасники вебінару дізнались про основні вимоги до кандидатів на ринку праці в ІТ сфері, затребуваність професій, найбільш популярні вакансії, географію попиту спеціалістів галузі. Важливо, що доповідь супроводжувалась лінками у чаті вебінару: телеграм-каналів вакансій Луцька, платформ для пошуку роботи тощо. Цікавими виявились питання здобувачів після доповіді спікера. Зокрема, питання пошуку першої роботи та тонкощі формування і подання власного cv. Багато інформації пані Ірина висвітлювала з точки зору найактуальніших позицій сьогодення і з власного багаторічного досвіду роботи в компанії.

СемінарСемінар

Модератором вебінару була доцент кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Наталія Христинець, яка узагальнила інформацію доповідача, вмотивувавши здобувачів освіти на подальше навчання, а також самонавчання для розвитку та становлення їх, як конкурентоспроможних ІТ-спеціалістів.

Кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки