5 жовтня 2023 р. для студентів факультету компʼютерних та інформаційних технологій відбулася друга лекція науковців з Індонезії.

Захід відбувся  з метою інтеграції в міжнародний освітній і науковий простір науково-педагогічних  працівників та здобувачів вищої освіти факультету в результаті налагодженої співпраці між ЛНТУ та Університетом СТЕКОМ – Університетом комп'ютерних наук і технологій.

ФКІТФКІТ

Із лекцією на тему «Перспективи використання технології блокчейн» виступив Мігунані, М. Ком – завідувач кафедри інформаційних систем Індонезійського Університету СТЕКОМ – Університет комп'ютерних наук і технологій (Індонезія) – University of Computer Science & Technology).

ФКІТФКІТФКІТ

Учасниками лекції стали здобувачі бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти і викладачі кафедр «Інженерії програмного забезпечення», «Комп'ютерних наук», «Комп'ютерної інженерії та кібербезпеки», «Електроніки та телекомунікацій», «Автоматизації та компʼютерно-інтегрованих технологій».

ФКІТФКІТФКІТФКІТ

Зазначимо, що нещодавно в рамках співпраці університетів відбулася онлайн лекція на тему «Грід-системи та технології хмарних обчислень», із якою для наших здобувачів виступив доктор Еді Джогатама Пурхіта, начальник відділу візуального дизайну комунікацій STEKOM UNIVERSITY (Індонезія).