Дорогі мої студенти!

Щиро вітаю вас з Днем студента!

Звертаюся до вас як до найсвітлішої, найбільш творчої і амбітної частини нашого суспільства.

Кажу дуже щиро, як до рідних людей, як до рідних дітей.

Ви – не просто студенти.

Ви – велика сила, і я б дуже хотів, щоб ви знали це, вірили і були свідомі цього.Ви – суть і початок іншої, набагато кращої, нової України.

Нехай у ваших серцях назавжди збережеться романтика студентських літ, а професіоналізм сягне рівня високих вимог сучасного життя!

Бажаю, щоб наука йшла як по „маслу”, іспити проходили як на одному диханні, друзі цінували, викладачі поважали, щоб студентські роки запам'яталися як найкращі в житті. Бажаю удачі у всіх починаннях, легкого навчання, щирої любові, справжнього щастя і міцного-міцного здоров'я, щоб все це витримати.

Нехай Господь Бог береже кожного з вас, увесь наш народ і Україну.

Ректор                                                        В.В.Божидарнік