Нещодавно на кафедрі агрономії відбулась зустріч зі старшим викладачем кафедри Оксаною Валецькою, яка проходить наукове стажування в Шведському аграрному університеті (м. Упсала, Швеція) в рамках стипендії для українських науковців.

АгрономіяАгрономія

Оксана Валецька розповіла про основні напрями наукової діяльності університету, зокрема поєднання фундаментальних та прикладних досліджень з метою вирішення поставлених викликів. Під час презентації особливу увагу приділено використанню різних підходів до переробки органічних відходів та використанню сучасних технологій у лабораторних дослідженнях. Також показано можливості рентгенівської мікроскопії у дослідженні ґрунтів та прилади для визначення мікробіологічної активності.

АгрономіяАгрономіяАгрономія

Науковиця поділилась програмою власних досліджень впливу органічних добрив на родючість ґрунту та врожайність сільськогосподарських культур, із фокусом на встановлення змін мікробіологічної активності ґрунту. Запланована робота дозволить отримати додаткові дані про поведінку органічних добрив у ґрунті шляхом проведення вегетаційного досліду та лабораторної інкубації. Під час проведення досліджень буде використано низку добрив на основі органічних відходів та оцінено потенціал біостимуляторів для покращення їх удобрювальних властивостей.

АгрономіяАгрономія

Кафедра агрономії